‘Kızılcık Şerbeti’ sezon finali dünya gündeminde

Show Tv’de izleyicilerle buluşan ‘Kızılcık Şerbeti’, dün akşam sezon finali bölümüyle ekrana geldi. Dizi, reyting sıralamasında zirveye adını yazdırdı.

‘Kızılcık Şerbeti’, ABC1’de 10.69 izlenme oranı ve 29.95 izlenme payı, AB grubunda 10.61 izlenme oranı, 33.14 izlenme payı, Total grubunda ise 8.68 izlenme oranı, 24.85 izlenme payı alarak tüm kategorilerde birinci oldu.

‘KIZILCIK ŞERBETİ’ SOSYAL MEDYA GÜNDEMİNDE

Sosyal medyada gündem olan dizi, #Kızılcık Şerbeti etiketi ile Türkiye’de 11 saat, Dünya gündeminde yaklaşık 5 saat kalarak X’in (Twitter) TT (Trend Topic) listesine girdi.

SEZON FİNALİNDE NE OLDU?

Nilay’ın öğrendiği gerçeği Pembe ile paylaşması Pembe’nin dünyasını başına yıkar. Görkem’le konuşarak işi bir an önce kimse duymadan sonlandırmak istese de Görkem buna yanaşmaz ve karşı atağa geçer. Pembe çaresiz ve üzgündür. Hem Ömer’e hem Görkem’e bilenmiştir.

Kıvılcım ve Ömer, dolandırıcılık olayından dolayı çok üzgün olan Sönmez’e moral vermek için ona bir gemi seyahati hediye ederler. Kıvılcım’ın parti sonrasında Rüzgar’ın yaptığı jeste karşılık vermek isteyen Nursema, onu bir tekne gezisine davet eder. İkili baş başa mutlu bir gün geçirirler. Rüzgar, Nursema’ya evlenme teklif etmeye karar verir.

Doğa ve Giray’ın ilişkisi artık iyice ilerlemiş, Doğa da kendini akışa bırakmıştır. Ömer ve Kıvılcım’ın Abdullahlar’a yemeğe geldikleri akşam herkesin sinirleri gergindir ve ufak bir kıvılcım büyük bir yangına dönüşür.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir