Yıkık stadı yerinde inceleyen Yazgan, “Edirne İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün yaptığı ihaleler, istekli olmadığı için iptal oldu. İhale süreci Edirne İli Merkez ve Köylere Hizmet Götürme Birliği’ne devredildi. Bunca yılda ancak beton döktüler, ortada stat yok. İlçemize yakışır stadın bir an önce yapılmasını istiyoruz. İktidar, artık laf değil, icraat üretsin” diye konuştu.
Related Posts
İstanbul Boğazı’nda gemi trafiği çift yönlü ve geçici olarak askıya alındı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü (KEGM), dümen arızası yapan kargo gemisi nedeniyle İstanbul Boğazı’nda gemi trafiğinin çift yönlü ve geçici olarak askıya alındığını duyurdu. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü, BRABUS isimli kargo gemisinin dümen arızası nedeniyle müdahale için ekiplerin olay yerine yönlendirildiğini bildirdi.
Galatasaray’da Başkan Dursun Özbek’e liste hücumu!
Galatasaray’da yeniden adaylığını açıklayan Başkan Dursun Özbek’e yaklaşan kongre öncesi büyük baskı var. İki sene önce çok sıkıntılı bir tablo devralan ve yönetim kurulu listesini oluşturmakta zorlanan Özbek bu kez yoğun ilgi nedeniyle zorlanıyor.
Türkiye’de yerel yöneticilerin seçimi için sandık başında
Türkiye’de 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için 32 ilde seçmenler sandık başına gitti. Seçimlerde büyükşehir belediye başkanlığı, belediye başkanlığı, belediye meclisi üyeliği, il genel meclisi üyeliği ve muhtarlık için oy kullanılacak. Oy verme işlemi saat 07.00-16.00 arasında tamamlanacak ve sonuçlar YSK tarafından yayın yasağı kalktıktan sonra açıklanacak.